3021 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023 -
9631 Akvarell
E Löfgren, blomsterstilleben, signerad, -39
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014 -
6400 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 25 augusti 2014
6379 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
8065 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 5 maj 2014 -
3036 Akvarell
S Löfgren -40, stilleben, 30x40
Såld: 150 kr
Såldes den 27 september 2010
8698 Akvarell
Löfgren, 1954, 11x6
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2005